MENÜKONGREYE --- GÜN KALDI
Bilimsel Program Detaylı Bilgi
Bildiri Özetleri Detaylı Bilgi
Kayıt & Konaklama Bilgileri Detaylı Bilgi
Önemli Tarihler
  • İndirimli Kayıt & Konaklama Son Ödeme Tarihi
    31 Mart 2020
  • Bildiri Son Gönderim Tarihi
    14 Eylül 2020

Kongreye Davet

“Gastroenterologlar ve Gastroenteroloji Cerrahları, ister kişisel veya isterse de ekip olarak ve ama bir saç örgüsü gibi, karşılıklı işbirliği içinde çalışmalıdır”

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 24 – 29 Kasım’da, 2020 Sueno Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da, gerçekleştireceğimiz 8. Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi’ne davet ediyoruz.

Gastroenteroloji ve Gastroenteroloji Cerrahisi bilim dalları, bir elmanın iki yarısı gibi, bir bütünün birbirini tamamlayıcı iki parçası olduğu için önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu kongremizi de 37. Ulusal Gastroenteroloji Haftası ile aynı zaman ve mekanda yaparak bu kongremizde de ‘Hybrid Kongre’ geleneğimizi sürdürüyoruz.

Böylece, kongremizin tüm katılımcılarının, gerek program akışından ve gerekse de ulusal ve uluslararası katılımcılardan, gastroenteroloji ve gastroenteroloji cerrahisi ile ilgili dahili ve cerrahi bütün sorularının cevabını bulabileceği ve kongre sonunda da “Geldiğime değdi” değerlendirmesi yapacağı bir program yürüteceğiz.

İşte bütün bu nedenlerle “Gastroenterologlar ve Gastroenteroloji Cerrahları, ister kişisel veya isterse de ekip olarak ve ama bir saç örgüsü gibi, karşılıklı işbirliği içinde çalışmalıdır” söylemini ‘Kongremizin mottosu’ olarak seçtik.

Sizleri de, kongre sonunda “İyi ki gelmişim” diyeceğinizi umduğumuz, 8. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi’ ne davet ediyoruz ve çalışma programınızda 24 – 29 Kasım 2020 günlerini, şimdiden, kongremiz için ayırmanızı diliyoruz.

Karşılıklı olarak hep iyi haberler alabilmek ve kongremizde buluşmak dileklerimizle…

Prof. Dr. Erdal Birol BOSTANCI
Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu adına