MENÜKONGREYE --- GÜN KALDI

Genel Bilgiler

KONGRE DİLİ


Kongre dili Türkçe’dir.

KONGRE KAYIT


Kongre kayıt, konaklama ve transfer taleplerinin ugh2020@dmrturizm.com.tr e-mail adresine yazılı olarak iletilmesi gerekmektedir.

KATILIM MEKTUBU


Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür katılım yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür katılım mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

KATILIM BELGESİ


Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 29 Kasım 2020 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kongre merkezindeki kayıt masasından alabilirsiniz.

BİLDİRİLER


Tüm bildiriler kongre web sayfasında yer alan bildiri özetleri bölümünden on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır. E-mail yolu ile iletilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

KREDİLENDİRME


Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

ÖNEMLİ TARİHLER


İndirimli kayıt ve konaklama ücreti tarihi: 31 Mart 2020
Bildiri son gönderim tarihi: 14 Eylül 2020